Yeni ProgramlarımızYeni Konferanslarımız

Dokuz Eylül Üniversitesi, İşletme Fakültesi, İngilizce Uluslararası İlişkiler bölümünden 2002 yılında mezun oldu.

TBMM, Dış İlişkiler ve Protokol Müdürlüğü ile Dış Ticaret Müsteşarlığı’ndaki çalışmalarının ardından 2003 yılında özel sektöre geçiş yapan Bayraktar; Çilek A.Ş. İnsan Kaynakları Müdürü olarak görev aldı. Çalıştığı süre içinde; üretimden perakendeye kadar tüm yapı genelindeki süreç iyileştirme ve geliştirme, organizasyonel yapılandırma, kurumsal verimlilik, insan kaynakları stratejilerinin etkili uygulanmasına yanı sıra Turquality çalışmalarına öncülük etmiştir.

2007 yılında Onda Consultancy bünyesine katılan Bayraktar, danışman ve proje yöneticisi olarak görev yapmaktadır. Organizasyonların stratejik yönetim, kurumsal verimlilik ve performans yönetimi konularındaki gelişimlerine uzmanlık alanlarıyla destek sağlamaktadır.

Uzmanlık alanları; süreç iyileştirme ve geliştirme, kurumsal analiz ve verimlilik, bireysel ve kurumsal performans yönetimi, hedeflerle yönetim, insan kaynakları uygulamaları, yetkinlik analizleri ve organizasyonel gelişim konularıdır.

Bayraktar, uzmanlık kapsamındaki konularda, farklı sektörlerde yer alan, alanında lider şirketlere proje yöneticisi olarak danışmanlık yapmaktadır. Özellikle, stratejinin performansa dönüşmesine ivme kazandıracak iş süreçlerini yeniden tasarlamaktadır. Hedeflerle yönetim ve ölçümlenebilir yönetim yapısı sistematiklerini de sade, yalın ve etkili şekilde kurgulamaktadır.

Bütünsel bakış açısı ile çok yönlü ve farklı analiz metodolojileri konularında araştırmalar yapan Bayraktar, firmaların ihtiyaçları ile doğrudan örtüşen çözümleri geliştirmektedir.