Yeni ProgramlarımızYeni Konferanslarımız

Biz

Onda Consultancy, Stratejiden Performansa© modeli ile stratejinin performansa dönüşmesini ve sürdürülebilirliğini sağlamak adına 2007 yılında kuruldu.

Strateji, liderlik, satış, pazarlama, bireysel ve kurumsal verimlilik konularının belirli alanlarına odaklanarak çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Danışmanlık ve eğitim uygulamalarımızı, sadece uzmanı olduğumuz alanlarda, dünya çapındaki çalışmalarımız ile sürdürüyoruz.

"Ölçümleme" ve "Kültür" tüm çalışmalarımızda en çok önem verdiğimiz iki kilit konudur. Birlikte çalıştığımız şirketlerin ihtiyaçları ve öncelikleri doğrultusunda özgün çözümler geliştiriyoruz, uyguluyoruz ve etkililiğini ölçümlüyoruz. Gerçekleştirdiğimiz her uygulamanın kültür haline dönüşmesini ve sürdürülebilirliğini hedefliyoruz.

Bilgi birikimimiz, tecrübemiz, ölçümlenebilir iş modellerimiz, yalın, sade ve özgün çözümlerimiz, farklı bakış açıları ve doğrudan performans artışına yansıyan uygulamalarımız ile müşterilerimize yeni değerler sunuyoruz.

“Onda” kelime anlamı olarak, İtalyancada “dalga” anlamına gelmektedir. Sörfte dalga seçiminin başarıya ulaşma, rakiplere karşı farkındalık oluşturma açısından stratejik bir önemi vardır. Hız, güç ve manevra yapabilmek için dalgayı ölçümlemek bizi hedefimize ulaştırır. Onda Consultancy olarak, biz de şirketlere dalga üzerinde kalarak farklı ve güçlü olmanın yöntemlerini gösteriyoruz. Sürdürülebilir başarı adına stratejinin, ölçümlemenin, uygulamadaki etkililiğin kilit ipuçlarını paylaşıyoruz. Ayrıca, tecrübemiz ve yaptığımız tüm etkili uygulamalar ile şirketler tarafından “referans kaynağı” olarak gösterilmeyi hedefliyoruz.